Hallitus 2020

Puheenjohtaja Jenna Kajander jenna.kajander(at)tuni.fi
Varapuheenjohtaja ja koulutuspoliittinen vastaava Juho Aarikka juho.aarikka(at)tuni.fi
Rahastonhoitaja Jesse Mäkitalo jesse.makitalo(at)tuni.fi
Sihteeri ja tiedotusvastaava Tapio Aropaltio tapio.aropaltio(at)tuni.fi
Tapahtumavastaava Anni Aaltonen anni.aaltonen(at)tuni.fi
Tapahtumavastaava Tanja Holopainen tanja.holopainen(at)tuni.fi
Tuutorvastaava Nelli Järvelä nelli.jarvela(at)tuni.fi
Kulttuurivastaava Hanna Voutilainen hanna.voutilainen(at)tuni.fi
Sosiaalipoliittinen- ja ympäristövastaava Taru Lahtinen taru.lahtinen(at)tuni.fi
HiLeen päätoimittaja ja HOL-vastaava Rony Sakkara rony.sakkara(at)tuni.fi
KV-vastaava Sonja Kalliomäki sonja.kalliomaki(at)tuni.fi
Työelämä ja alumnivastaava Mikko Majaneva mikko.majaneva(at)tuni.fi
Yritysyhteistyö- ja varainkeruuvastaava Linda Laakkonen linda.laakkonen(at)tuni.fi
Urheiluvastaava Lassi Varis lassi.varis(at)tuni.fi