Hallitus 2019

Puheenjohtaja Matti Sammalkangas matti.sammalkangas(at)tuni.fi
Varapuheenjohtaja ja koulutuspoliittinen vastaava Max Hurri max.hurri(at)tuni.fi
Rahastonhoitaja Tapio Aropaltio tapio.aropaltio(at)tuni.fi
Sihteeri ja tiedotusvastaava Otto Niemonen otto.niemonen(at)tuni.fi
Tapahtumavastaava Taru Lahtinen taru.lahtinen(at)tuni.fi
Tapahtumavastaava Lassi Varis lassi.varis(at)tuni.fi
Tuutorvastaava Sanna Kettunen sanna.kettunen(at)tuni.fi
Kulttuurivastaava Mikko Majaneva mikko.majaneva(at)tuni.fi
Sosiaalipoliittinen- ja ympäristövastaava Nelli Lipponen nelli.lipponen(at)tuni.fi
HiLeen päätoimittaja Juho Aarikka juho.aarikka(at)tuni.fi
KV-vastaava Tiia Etelämäki tiia.etelamaki(at)tuni.fi
Työelämä ja alumnivastaava Alexa Jokela alexa.jokela(at)tuni.fi
Yritysyhteistyö- ja varainkeruuvastaava Nelli Järvelä nelli.jarvela(at)tuni.fi